çocukluk yumuşak doku sarkomu tedavisi (pdqто): Tedavi [] Bu pdq özet -Yaklaşık

Bu Özet Amaç

İnsidans ve Mortalit; Amerika Birleşik Devletleri’nde kadın genital sistem kanserlerinin yaklaşık% 5 vulvar kanser hesapları; 2014 yılında yeni vaka ve Amerika Birleşik Devletleri’nde vulva kanseri ölümleri Tahmini: [1; Yeni olgular: 4850; Ölümler: 1030; Vulva mons pubis, labia, klitoris, Bartholin bezleri ve perine de dahil olmak üzere vajina, hemen dış alandır. dudaklar vulva karsinomu tutulum en sık ve vakaların yaklaşık% 50’sini …

Hakemler ve Güncellemeler

Bu özet Ulusal Kanser Enstitüsü editoryal bağımsız PDQ Pediatrik Tedavi Yayın Kurulu tarafından düzenli olarak gözden ve gerektiği gibi güncellenir (). özet literatür bağımsız bir inceleme yansıtır ve bir politika beyanı veya Ulusal Sağlık Enstitüleri (NIH) temsil etmez.

Yönetim Kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde bir makale gerektiği olup olmadığını belirlemek için her ay yayınlanan makaleleri gözden

Özetleri değişiklikler Yönetim Kurulu üyelerine yayınlanan makalelerde kanıt gücünü değerlendirmek ve makale özeti dahil edilmelidir nasıl belirleyen bir uzlaşma süreci yoluyla yapılır.

Çocukluk yumuşak doku sarkomu Tedavi için kurşun yorumcular vardır

özet içeriği hakkında herhangi bir yorum veya sorularınız Web sitesinin İletişim Formu üzerinden Cancer.gov teslim edilmelidir. özetlerinin ilgili soru veya görüşlerinizi bireysel Yönetim Kurulu Üyeleri ile iletişime geçmeyin. Yönetim Kurulu üyeleri tek tek sorular yanıt vermez.

Kanıt Düzeyleri

Bu özet atıf bazı seviye-of-kanıt atama eşlik ediyor. Bu belirtme okuyucuları belirli müdahaleler ya da yaklaşımların kullanımını destekleyen delillerin gücü değerlendirmek yardımcı olmak için tasarlanmıştır. PDQ Pediatrik Tedavi Yayın Kurulu düzeyi kanıt belirtme gelişmekte olan sistemin bir resmi kanıt sıralama kullanır.