seçme çocuk bakımı ödeyen çocuk bakımı için

çocuk bakımı için Bütçeleme çalışmaları sürüyor. Önceden planlayın ve mümkün olduğunca önceden kadarıyla gelecekteki çocuk bakımı giderleri düşünüyorum. Eğer mali yardım için hak kazanmak için çalışıyoruz, özellikle bir bekleme listesi, uygulamaları işlemek için zaman alabilir veya olabileceğini unutmayın.

İhtiyacınız olan çocuk bakımının saat sayısını azaltmak mümkün olabilir yolları hakkında veya gibi bunu ödemek için yollar hakkında beyin fırtınası fikirleri

Devlet çocuk bakımı sübvansiyonları. Kuralları devlet tarafından değişebilir, ancak okulda çalışan ya da olan genellikle düşük gelirli ailelerin yardım için uygun olabilir; Yerel programlar. United Way, yerel yönetim, toplum grupları ve inanç temelli kuruluşlar mali yardım tüm potansiyel kaynaklarıdır; İşveren / üniversite desteği. Bazı işverenler ve üniversiteler bünyesinde tesislerinde çocuk bakımı burs, çocuk bakımı indirim veya düşük fiyatlar önerir; Çocuk bakım programı yardımı. Bazı grup çocuk bakımı sağlayıcıları gelire göre burs, indirim, ya da fiyatlandırma sunuyor; Öncesi anaokulu (pre-K) programları. Birçok okul bölgesi 3- ve 4 yaşındaki ücretsiz veya düşük maliyetli eğitim programları sunuyoruz; Head Start ve Erken Başlangıç ​​programları. Federal ve eyalet tarafından finanse edilen programlar part-time ya da full-time ücretsiz çocuk bakım ve federal gelir kurallarına uygun aileler için başka hizmetler sunabilir; Vergi kredileri. Sen çocuk bakımı giderleri için eyalet ve federal vergi kredileri izin verilebilir. Özel programlar ve miktarları ev kazanç, aile büyüklüğü, ve diğer faktörlere bağlıdır; Bağımlı Bakım Destek Programları. Bu maaş vergiden muaf her yıl çıkarılan para olmasını sağlar bazı işverenler tarafından sunulan bir programdır. Onlar fatura gibi çocuk bakım giderleri için iade için para özel bir hesapta konur.

bir komşu ya da bir arkadaşı ile bir dadı paylaşımı; Eğer çocuk bakımı dengelemek ve daha az harcamak için izin veren iş yerinde esnek bir program edinerek. 10 saat boyunca haftada 4 gün çalışacak ve fazladan bir gün kapalı olabilir Örneğin, isteyebilir; Çocuk bakım kooperatifleri. Eğer sadece part-time çocuk bakımı gerekiyorsa, size kendi için bakım aynı zamanda diğer çocukların bakımı birkaç saat çalışmak mümkün olabilir.