seçme çocuk bakımı-diğer endişeler

onlar yazılı bir sözleşme gerekiyorsa sağlayıcıları değildir. Eğer bir sözleşme kullanmayan bir sağlayıcı seçerseniz, Tek kendinizi hazırlayın. bakım, ödemeler saat, ve sizin için önemli olan diğer ayrıntıları içerir. kayıtlarınızda bir kopyasını saklayın.

Çocuk bakım değişiklikler meydana gelecektir ve dikkatli bir planlama gerektirir. Çocuklar büyüdükçe, onların ihtiyaçlarını değiştirin. Ayrıca, kişisel tercihler, bir hareket, ya da diğer yaşam olayları farklı bir düzenleme gerekebilir. vaktinden bu konuda konuşarak ayarlamak için sizin ve çocuğunuz hem de zaman tanıyın. Bu tür davranır getiren ve fotoğraf çekme gibi çocuk bakım merkezinde çocuğunuzun son gün özel bir şey planlamak isteyebilirsiniz.

ne hakkında çocuğunuzla konuşun. değişimin olumlu kısımlarını Stres, ama zorlukları kabul.

Bazı anne-babalar çocukla ilişki başka bakıcı olması için yaşayacaktır endişe. ebeveynlerin başka bir ortak kaygısı çocukları geliştirmek ve çocuk bakım ortamında potansiyeli öğreneceksiniz olup olmadığıdır.

çocuk bakım kalitesi, (örneğin, grup veya birey için) bakım türü ve ne kadar zaman bir çocuk geçirdiği çocuk bakımında bir çocuğun gelişimi üzerinde bir etkisi vardır. Ama çocuğunuza üzerindeki etkisi gibi büyük değildir. 2 Eğer çocuğunuzla olan zamanlarda büyük bir etkisi vardır. zaman yapabilirsiniz çocuğunuzla kaliteli zaman geçirmek. Örneğin, birlikte yemek var ve çocuğunuz öğrenmek ve sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı eğlenceli şeyler.

Çocuğunuz o başka çocuklarla sık sık olduğunda hasta olma olasılığı daha yüksektir. birçok hastalığın yayılması ne olursa olsun sahip çocuk bakım düzenlemesi ne tür sağlıklı hijyen alışkanlıklarını uygulayarak azaltılabilir.

Çocuğunuz hasta ise normal kuruluşu veya çocuğunuzun devam edemez eğer ne yapacağını planlıyoruz. Böyle küçük soğuk algınlığı gibi hafif üst solunum yolu hastalıkları olan çocuklar genellikle çocuk bakımı katılabilir. (Semptomlar gelişmeden önce Genellikle, hafif üst solunum yolu hastalıkları yayılır.) O böyle bir ateş veya bir döküntü olarak çocuk bakımı, katılıyor engelleyen bir durum varsa evde çocuğunuzu uzak tutun.

Bazı şehirler sadece hasta çocuklar için çocuk bakım merkezleri var.