Ucuz bant ikincilere ayakları kapalı kabarcıklar tutmak

Robert Preidt tarafından

HealthDay Reporter

Pazartesi, Nisan 11, 2016 (HealthDay Haber) – Kabarcıklar her koşucunun bane, ama yeni bir çalışma cerrahi bant sorunu çözmek olabileceğini düşündürmektedir.

“Bu blister önleme gülünç ucuz, kolay bir yöntem tür,” çalışmada yazar Grant Lipman söyledi. bant bulmak kolaydır ve yaklaşık 69 kuruş maliyeti bir rulo birkaç yıl sürmesi gerektiğini de sözlerine ekledi.

Yanı sıra kabarcıklar önlenmesi olarak meydana yoksa bu kabarcıklar gözyaşı olmayacak şekilde, düşük maliyetli kağıt şerit sadece biraz yapışkan, Lipman, California’daki Stanford Üniversitesi’nde acil tıp klinik doçent söyledi.

“İnsanlar 30 ya da 40 yıl süreyle blister önleyici çalışmalar yaptığını ve çalıştığını kolay bir şey bulmadım edilmiştir” diye bir üniversite haber bülteni, dedi.

Lipman ve arkadaşları bir 155-mil, yedi günlük maraton 128 koşucu ayak blister eğilimli alanlarda cerrahi bant yerleştirilir. koşucular blister öyküsü olsaydı, teyp ayak rastgele alanlara yerleştirildi.

Bant yarış öncesi pürüzsüz, tek kat ve olayın ileriki aşamalarında uygulanmıştır.

Bandın uygulandığı nerede 81 Bandı açılmış alanlarda kabarcıklar var iken 98 koşucular arasında, hiçbir kabarcıklar Spor Hekimliği Klinik Journal online 11 Nisan yayınlanan araştırmaya göre, kurdu.

“Bitiş çizgisine bunu yapmak için en iyi yolu ayak bakımı gereğidir,” Lipman kaydetti.

KAYNAK: Stanford Üniversitesi, basın bülteni, 11 Nisan 2016

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …