Tedavi [] -Yaklaşık bu pdq özeti: Çocukluk çağı beyin ve omurilik tedavisi genel (pdqто) tümörler

Bu Özet Amaç

Büyük ilaç firmaları sürekli araştırma ve doktorlar hastalara bunları reçete önce güvenli ve etkili olduğu gösterilmiştir olmalıdır beyin kanseri, yeni ilaçlar ve tedaviler geliştirmek. Klinik çalışmalarda sayesinde araştırmacılar beyin kanseri bir grup gönüllü üzerinde, yeni ilaçların etkilerini test eder. sıkı bir protokolü takip ve dikkatle kontrol koşulları kullanarak, araştırmacılar geliştirme aşamasında araştırma ilaçları değerlendirmek ve yeni ilacın yeteneğini ölçmek …

Hakemler ve Güncellemeler

Bu özet Ulusal Kanser Enstitüsü editoryal bağımsız PDQ Pediatrik Tedavi Yayın Kurulu tarafından düzenli olarak gözden ve gerektiği gibi güncellenir (). özet literatür bağımsız bir inceleme yansıtır ve bir politika beyanı veya Ulusal Sağlık Enstitüleri (NIH) temsil etmez.

Yönetim Kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde bir makale gerektiği olup olmadığını belirlemek için her ay yayınlanan makaleleri gözden

Özetleri değişiklikler Yönetim Kurulu üyelerine yayınlanan makalelerde kanıt gücünü değerlendirmek ve makale özeti dahil edilmelidir nasıl belirleyen bir uzlaşma süreci yoluyla yapılır.

Çocukluk Beyin ve Omurilik Tümörleri Tedavi Genel Bakış kurşun yorumcular vardır

özet içeriği hakkında herhangi bir yorum veya sorularınız Web sitesinin İletişim Formu üzerinden Cancer.gov teslim edilmelidir. özetlerinin ilgili soru veya görüşlerinizi bireysel Yönetim Kurulu Üyeleri ile iletişime geçmeyin. Yönetim Kurulu üyeleri tek tek sorular yanıt vermez.

Kanıt Düzeyleri

Bu özet atıf bazı seviye-of-kanıt atama eşlik ediyor. Bu belirtme okuyucuları belirli müdahaleler ya da yaklaşımların kullanımını destekleyen delillerin gücü değerlendirmek yardımcı olmak için tasarlanmıştır. PDQ Pediatrik Tedavi Yayın Kurulu düzeyi kanıt belirtme gelişmekte olan sistemin bir resmi kanıt sıralama kullanır.

İzin Bu Özet Kullanımı

PDQ bir tescilli markasıdır. PDQ belgelerin içeriği metin olarak özgürce kullanılabilmesine rağmen kendi bütünlüğü içinde sunulur ve düzenli olarak güncellenen sürece, bir PDQ kanser bilgiler özet olarak tespit edilemez. Ancak, bir yazar gibi bir cümle yazmak için izin verilebilir “meme kanseri önleme konusunda ‘ın PDQ kanser bilgiler özet özlü riskleri şöyle der: [özet alıntı].”