Kronik ağrı belirtileri

Ağrı Yönetimi Eğilimler

kronik ağrı belirtileri şunlardır

Dünyada 100 milyondan fazla birçok kişi kronik ağrı var. büyük olasılıkla ilaç ötesinde tedaviler için arama gerektirecektir onu kontrol bunlardan biri iseniz,; ağrı kesici, yararlı iken, sık sık ağrı tam rahatlama sağlayabilir çünkü bu. Bu azaltmak ancak ağrıyı ortadan kaldırmak olmayabilir; Carla Ulbrich, 45, onun kronik ağrıyı kontrol yardımcı olmak için ilaç kullanmak istemektedir. Ama onun genel planın sadece bir parçası olarak görüyor. Son 20 yıldır, lupus ve fibromiyalji için yanmaya ağrı neden ve var …

Bir hastalık veya yaralanma sonrasında beklendiği gibi gitmez ağrı; çekim, yanma, ağrı, ya da elektrik olarak tarif edilebilir ağrı; Rahatsızlık, ağrı, sıkışma, ya da sertlik.

sabırsızlığı ve motivasyon kaybına neden olabilir Yorgunluk; Uykusuzluk, sık sık ağrı gece boyunca uyanık tutar, çünkü; aktivite ve dinlenmek için artan ihtiyacı Çekilme; sık enfeksiyon veya hastalık yol açan bir bağışıklık sisteminin zayıflaması; yaygındır ve daha da kötüsü acını yapabilir Depresyon; Böyle umutsuzluk, korku, sinirlilik, anksiyete ve stres gibi diğer duygudurum değişiklikleri; mümkün olmayan içerebilir Engellilik, iş ya da okul veya diğer günlük faaliyetlerini gerçekleştirmek için gidin.