karboplatin-taksol

Bu sayfa KARBOPLATİNE-TAXOL® denilen ilaç kombinasyonuyla ilgili kısa bilgiler içermektedir. kombinasyon halinde ilaçların listelenen ve tek tek ilaç özetleri bağlantılar dahildir.

Kemoterapi genellikle bir ilaç bileşimi olarak verilir. Farklı ilaçlar farklı şekillerde kanser hücrelerini öldürmek için kombinasyonlar genellikle tek ilaçlardan daha iyi çalışır.

Bu arada ilaçların her biri, kanser ya da kanser ile ilişkili koşulların iyileştirilmesi için Gıda ve İlaç İdaresi (FDA) tarafından onaylanmıştır.

KARBOPLATİNE-taksol tedavi etmek için kullanılır

Bu kombinasyon, diğer ilaçlar veya tedavilerle birlikte kullanılabilir ya da diğer kanser türlerinin tedavisinde.

İlaç Sözlüğü Tanımı – Detaylı bilimsel tanımı ve bu ilacın diğer isimler.

Klinik Çalışma Sonuçları: – Bu ilaç, arka plan bilgileri için önemli klinik çalışma sonuçları ve deneme nasıl yapıldığını Bevacizumab ile Kemoterapi Yumurtalık Kanseri Hastaları İçin Çıktıları artırır birleştiren.

Önemli: Bu sayfadaki ilaç bilgi eğitici olması gerekiyordu. Bu tıbbi tavsiye için bir yedek değil. bilgi bunu kullanırken alınması gereken tüm olası kullanımları, eylemler, etkileşimleri veya yan bu ilacın etkilerini, ya da önlem kapsamıyor olabilir. daha fazla spesifik sağlık durumu hakkında bilgi ve bu ilacın kullanımı için profesyonel sağlık bakımı bakınız.