Birincil ve ikincil yatak ıslatma çocuğun bedwetting- nedenleri

Uyku Bozukluğu Eğilimler

altta yatan bir hastalığın belirtisi olabilir yatak ıslatma ederken, yatak ıslak çocukların büyük bir çoğunluğu bedwetting açıklayan hiçbir altta yatan hastalık var. Aslında, altta yatan durum rutin yatak ıslak çocukların sadece yaklaşık% 1 tanımlanır.

Jared Mille ile; Söylenti: ‘üzerinde uyku’ bir sorun ile karşı karşıya doğru cal yapmak yardımcı olacaktır; Bir noktada ya da başka, hepimiz zor bir karar vermek zorunda kalmıştım. tavsiye en yaygın sunulan parçalarından biri olan Böylece, iyi bir fikir ya da geciktirmek için bir bahane aslında olmasıdır “üzerine uyku.”; Karar: Uyku gerçekten iyi karar vermenize yardımcı olabilir; Eğer birkaç saat aldıktan sonra aslında net bir çözüm olabilir imkansız bir sorun gibi görünebilir ne …

Birincil ve ikincil: yatak ıslatma 2 tipi vardır. Birincil ara vermeden erken çocukluktan beri devam etmektedir bedwetting anlamına gelir. Primer yatak ıslatma ile bir çocuk herhangi bir zaman süresi için geceleri kuru olmamıştı. İkincil yatak ıslatma çocuk, zaman önemli bir süre için geceleri en az 6 ay kuru kaldıktan sonra başlar bedwetting olduğunu.

çünkü aşağıdaki bir ya da bir arada muhtemeldir