krom takviyesi: faydaları, yan etkileri, riskleri ve daha fazlası

Krom bir mineral eden body olduğu; Böyle yiyecekleri sindirme gibi normal vücut fonksiyonları için küçük miktarlarda kullanmak; Krom bira mayası, et, peynir dahil olmak üzere birçok doğal gıdalar var; (Özellikle derileri), peynir, pekmez, baharat, tam tahıllı ekmek, bir; tahıllar, taze meyve ve sebzeler. Sert musluk suyu supplie İçme; vücuda krom, ve inci paslanmaz çelik tencere artar pişirme; Gıdalarda krom içeriği.

rahatsız mide ekşimesi gaz utanç verici, herkes zaman zaman sindirim sorunları var. İyi haber sorunların birçoğu için bazı basit çözümler vardır olduğunu. nasıl eczacınıza danışın ve ne zaman bir doktoru görmek için ne soruları önlemek ve sindirim sorunları, yönetmek, rahatsızlığınızı nedenleri hakkında bilgi edinin.

Krom mov yardımcı olur; Energ olarak kullanılacak hücrelere kan dolaşımından kan şekeri (glikoz); ve enerjiye yağlar, karbonhidratlar, proteinler ve açmak için.

gıdalar wil bulunan krom; sana zarar veremez. Ama aşırı krom takviyesi almadan stomac yol açabilir; sorunlar ve düşük kan şekeri (hipoglisemi). Çok fazla krom fro; takviyeleri de karaciğer, böbrekler ve sinirleri tahrip edebilir, ve CAUS olabilir; düzensiz kalp ritmi. Ama krom takviyesi almadan yan etkileri ar; nadir.

Krom bazı insanlar zekâ yardımcı olabilir; 2 tip diyabet. Bu onların Bloo kontrol etmeye yardımcı olabilir; Şeker tip 2 diyabet tedavisinde bir rol oynayabilir ve. Ama mor; çalışmalar gerçekten nasıl çalıştığını iyi biliyorum ihtiyaç vardır; Krom takviyeleri buildin yardımcı olarak tanıtılan; kas ve yağ yakma ve vücut kullanımı karbonhidrat yardımcı. Ama bu ha; ispat edilmemiştir; Krom gözleri etkileyebilir. Bir lin vardır; düşük krom seviyeleri ve artan risk o arasındaki; glokom; Krom kalsiyum kaybını yavaşlatır, bu yüzden bon önlemeye yardımcı olabilir; durin kadınlarda kaybı; menopoz.

inci müdahale (kalsiyum karbonat da dahil olmak üzere) Antasitler; krom emilimi.

chromiu yüksek düzeyde maruz kalma; iş (örneğin metalurji ve elektroliz gibi) onl değil bağlantılı olmuştur; böbrek hasarı değil, aynı zamanda cilt koşulu olarak akciğer ve diğer kanserler için; bir; egzama ve derinin diğer iltihapları.