biberonları seçme: cam, plastik, tek kullanımlık ve daha

Eğer cam, plastik veya tek kullanımlık şişe ile gitmeli? Bir şişe daha sıcak ve sterilizatör gerekiyor?

Neyse ki, orada tüm ürünler gerekmez, ama bir kaç kullanışlı gelecektir.

Sen üç temel seçenek var

1. Plastik

Infectio dan Bebek korunması; Bebeğin Vizyonu: Your Baby görün neler; Bebeğinizin Egzama için Yardım

Artıları: Bunlar hafif, güçlü ve kırılmaz konum.

Eksileri: Plastik biberonlar cam kadar uzun ömürlü olmayabilir.

2. Cam

Artıları: Onlar uzun bir süre son ve derin bir şekilde temizlemek için onları kaynatın.

Eksileri: Onlar plastik ağırdır konum ve düştüğünde paramparça edebilir.

3. Tek

Los İşitme Erken İşaretler; Your Kids Koruyun: Sizin Shot alın; Kreşler de Mikroplar: Sorular Ask

Artıları: Bu yeniden kullanılabilir plastik şişeler her beslenmesi için tek kullanımlık steril astarı var. Onlar temiz-up, çünkü hızlı bir şekilde çok uygun değil.

Eksileri: Tek kullanımlık uçlar çevre için büyük olmayabilir, ve şişeler genellikle normal plastik veya cam daha pahalıdır. Ayrıca pahalıya mal olabilir gömlekleri bir kaynağı, olması gerekir.

Hangi tür seçmeliyim? arkadaşlar, aile, ya da bebeğinizin çocuk doktoru tavsiye isteyin. Deney. Birkaç deneyin ve size en iyi gibi bebeğinizi görmek.

Belirli bir şişe almak sonra, bunların en az bir düzine satın alın. Eğer emzirme olacak olsa bile, pompalanan anne sütü saklama için bazı ekstra biberon isteyebilirsiniz.

Biberon meme genellikle lastik ya da silikon vardır. Onlar geniş, düz, yuvarlak, ya da bebeğin ağzına bir annenin meme taklit etmek şeklinde olabilir. meme deliğinin boyutuna bağlı olarak, onlar da yavaş gelen oruç, farklı akış oranlarına sahip.

şişe olduğu gibi, bebeğin belirli bir meme tipini tercih edebilirsiniz. öğrenmek için tek yolu onları çalışmaktır. Başlamak için, onlar tavsiye hangi türleri ve markalar hakkında arkadaşlarınız, aileniz ve bebeğinizin doktorunuza danışın.

en az 12 meme ve kapakları alın. Bu meme çatlak ve kullanımı ile sızıntı, böylece zaman içinde daha fazla satın almak gerekebilir, unutmayın.