çocukluk santral sinir sistemi tümörleri embriyonal tedavi (pdqто): Bu özet tedavi [] değişimleri- (/ 02/2014 05)

PDQ kanser bilgileri düzenli olarak gözden geçirilir ve yeni bilgiler kullanılabilir olduğunda güncellenir. Bu bölümde yukarıda tarih itibariyle bu özet yapılan son değişiklikleri açıklar.

Kanser önleme kanserine yakalanma şansını azaltmak için alınan bir eylemdir. 2014 yılında, yaklaşık 1,6 milyon kişi ABD’de kanser tanısı edilecektir. fiziksel sorunlar ve kanser nedeniyle duygusal sıkıntı ek olarak, bakım maliyetlerinin yüksek halka da hastalar, aileleri için bir yüktür ve. kanser engelleyerek kanserin yeni vaka sayısı azaltılır. Umarım, bu kanser yükünü azaltmak ve kanser kaynaklı ölümlerin sayısının azaltılmasına edecektir; Kanser…

Bu özet ve editoryal bağımsız PDQ Pediatrik Tedavi Yayın Kurulu tarafından yazılmış ve korunur. özet literatür bağımsız bir inceleme yansıtır ve ya NIH bir politika deyimi temsil etmez. özet politikaları ve PDQ özetleri muhafaza PDQ Yayın Kurulu rolü hakkında daha fazla bilgi Bu PDQ Özet ve PDQ ‘ın Kapsamlı Kanser Veritabanı sayfalarında Hakkında bulunabilir.

Bu bilgiler, üretim ve Nationa tarafından sağlanır; cance; Enstitü (). yazılı beri bu konudaki bilgiler değişmiş olabilir. En güncel bilgiler için, Nationa temasa; cance; http Internet web sitesi üzerinden Enstitüsü: /; cancer.gov veya 1-800-4-KANSER diyoruz.

 Ulusal Kanser Enstitüsü Halkla İlişkiler